Celosezónní programy

V lednu se rozběhnou výhodné programy pro místní děti, které jim umožní lyžovat či snowboardovat pod dohledem kvalitního instruktora.

Číst dále....

Máme otevřeno!

Sezóna začíná v sobotu 9. prosince. Rezervujte si prosím instruktora/ku na telefonu ‭+420 775 244 556‬ nebo mailu info@aldrovsnowsports.cz.

Číst dále....

Stali jsme se členy APUL

Naše úsilí a práce v minulé sezóně minulé byly završeny tím, že se naše škola oficiálně stala členem Asociace profesionálních učitelů lyžování a lyžařských škol. Členství v apul.cz je zárukou vysoké kvality vzdělání našich instruktorů, stejně jako neustálého sledování aktuálních trendů ve výuce sportů na sněhu. Co k tomu říci více? Těšíme se, až se s Vámi všemi opět setkáme na sněhu. 😎⛷🏂

Číst dále....

Půjčovna lyží a skialpů

Rozšířili jsme sortiment naší půjčovny o lyže a skialpy. 👍

Číst dále....

Servis lyží a snowboardů

Rozšířili jsme sortiment služeb a nově také ručně mažeme a brousíme prkna či lyže.

Číst dále....

Nová restaurace v Aldrov Resort

Samozřejmě jsme si nemohli nechat ujít návštěvu čerstvě otevřené restaurace Aldrovka. Dali jsme si skvělou večeři a proto je na místě Vás do ní také pozvat. Sídlí ani ne 100 m od kanceláře naší školy.

Číst dále....

Test centrum BURTON SNOWBOARDS

Ode dneška je u nás k dispozici test centrum BURTON SNOWBOARDS. 🙌 Máme prkna z kolekce 23/24, máme vázání, máme i #StepON vázání a boty. Přijďte to všechno otestovat! Doporučujeme si ověřit dostupnost den předen na našem kontaktním telefonu, česká distribuce Burton si prkna občas odváží na různé jednodenní akce.

Číst dále....

Obnovení provozu

Od soboty 21. ledna 2023 je opět celé středisko v provozu. Rádi Vás ve Vítkovicích uvidíme. Prosím rezervujte výuku přes mail nebo telefon. info@aldrovsnowsports.cz +420 775 244 556

Číst dále....

Máme otevřeno!

Placeholder

Sice ještě pracujeme na přípravě naší kanceláře, ale lanovka i snowpark jsou už v provozu, tak učíme. Rezervace výuky přijímáme na telefonu i mailu (viz sekce KONTAKT níže).

Číst dále....